دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

اخبار

مانور اطفای حریق کالای خطرناک و مقابله با نشت مواد شیمیایی در بندر خرمشهر

مانور اطفای حریق کالای خطرناک و مقابله با نشت مواد شیمیایی در بندر خرمشهر

معاون دریایی بندری اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر از برگزاری مانور اطفای حریق کالاهای خطرناک و مقابله با نشت مواد شیمیایی در بندر خرمشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، ابوطالب گرایلو گفت : این مانور به منظور ارتقای توان عملیاتی نیروهای آتش نشانی در زمان بروز حریق و حوادث احتمالی و اجرای اهداف و برنامه های سالیانه در اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر برگزار گردید.

وی افزود : مانورعملیاتی اطفای حریق کالاهای خطرناک و مقابله با نشت مواد شیمیایی با استفاده از تجهیزات بروز و پیشرفته و براساس استانداردهای بین المللی NFPA و نحوه عملیات آتش نشانی (استاندارهای (SOP در راستای ممیزی نحوه عملکرد تیم های عملیاتی و پشتیبانی اطفای حریق و همچنین ارزیابی توان و دانش تخصصی کارکنان واحد آتش نشانی بندر خرمشهر انجام شد.

گرایلو خاطرنشان ساخت : بر اساس برنامه ریزی انجام شده، ایمنی و آتش نشانی بندر خرمشهر با همکاری سایر واحدهای این اداره کل و همچنین برگزاری مستمر انواع دوره های آموزشی و مانورهای تخصصی و پیچیده، ضمن حفظ آمادگی کارکنان، آخرین علوم و فنون روز را در مقابله با اینگونه حوادث در مجتمع بندری خرمشهر به اجرا درآورده است.

۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۹۵۳