دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

اخبار

بندرخرمشهر قهرمان مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانی بنادر کشور شد

بندرخرمشهر قهرمان مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانی بنادر کشور شد

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: در دهمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانی بنادر کشور «جام دریانوردان» تیم آتش نشانی بندر خرمشهر مقام قهرمانی را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، عادل دریس اظهار داشت: این دوره از مسابقات با حضور 88 آتش نشان در قالب 11 تیم از بنادر سراسر کشور به مدت دو روز و به میزبانی بندربوشهر برگزار شد.

وی هدف از برگزاری مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانی بنادر کشور را افزایش آمادگی جسمانی پرسنل آتش نشانی بنادر، تقویت توان عملیاتی و سرعت عمل آنان در امدادرسانی و ایجاد هماهنگی بیشتر در عملیات های واقعی عنوان کرد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر در ادامه افزود: آتش نشانان بنادر کشور در سه آیتم آبرسانی به ارتفاع، آبرسانی در سطح و دوی امدادی و اطفای حریق با هم به رقابت پرداختند.

عادل دریس اضافه کرد: تیم آتش نشانی بندرخرمشهر در آیتم آبرسانی به ارتفاع (پله) با کسب 9 امتیاز، آبرسانی در سطح 12 امتیاز و دوی امدادی و اطفای حریق10 امتیاز و در مجموع با کسب 31 امتیاز موفق به کسب مقام اول شد و بنادر بوشهر و امام خمینی(ره) مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

وی در پایان یادآور شد: آتش نشانان بندرخرمشهر در مسابقات سال گذشته که در بندرلنگه برگزار شد مقام نایب قهرمانی را کسب کرده بودند.

 

۹ بهمن ۱۳۹۵ ۲۲:۱۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۵۵۳