دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

اخبار

درخشش مجدد روابط عمومی بندرخرمشهر در جشنواره برترین های روابط عمومی ایران

درخشش مجدد روابط عمومی بندرخرمشهر در جشنواره برترین های روابط عمومی ایران

روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در سیزدهمین دوره سمپوزیوم روابط عمومی و چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران برای سومین سال پیاپی به عنوان روابط عمومی برتر شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر،در مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران که روز گذشته با حضور جمعی از اساتید برجسته و متخصصان روابط عمومی کشور در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی برگزار شد، با اهدای لوح سپاس و نشان ویژه  روابط عمومی بندرخرمشهر به عنوان روابط عمومی برتر مورد تقدیر قرار گرفت.  

روابط عمومی بندرخرمشهر بر اساس رأی هیئت داوران به دلیل رعایت استانداردهای حرفه ای، خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت ها در رشته "ارتباطات رسانه ای"موفق به کسب عنوان روابط عمومی برتر ایران شد.

در این دوره از جشنواره که با موضوع " نقش روابط عمومی در توسعه پایدار" برگزار شد۱۲ مقاله پیرامون موضوعات آب،  محیط زیست، حفظ سرزمین و نقش روابط عمومی در توسعه پایدار صنعت، سلامت، اقتصاد و فرهنگ از محورهای اصلی این دوره از سمپوزیوم بود و در این رویداد علمی، از سوی استادان و صاحبنظران برجسته روابط عمومی، ارتباطات و پیشرفت پایدار در سه پنل مستقل ارائه شد.

روابط عمومی بندرخرمشهر در سال گذشته در سیزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران در بخش "خلاقیت" عنوان برتر را کسب کرده بود.

۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۰۵