دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

اخبار

نشست صمیمی مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر با کارکنان برگزار شد

نشست صمیمی مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر با کارکنان برگزار شد

اولین نشست صمیمی مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر با کارکنان این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، در این نشست که در سالن اجتماعات برگزار شد جمع کثیری از مسئولان و کارکنان مجتمع بندری خرمشهر حضور داشتند.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر هدف از برگزاری این نشست را آشنایی بیشتر با کارکنان و اطلاع از مشکلات، انتظارات، دیدگاه ها و پیشنهادهای آنان عنوان کرد.

محسنی گفت: مطالبه گری کارکنان در چارچوب اخلاق، قانون و روش های متعارف اداری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی در سخنانی چشم اندازی از آینده این اداره کل و اقداماتی که انجام خواهد شد بیان کرد و گفت: بندرخرمشهر در سه سال آینده رونق عملیات کانتینری و گردشگری دریایی در رودخانه های اروند و کارون و اتمام عملیات شناورسازی مغروقه ها را تجربه خواهد کرد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر با بیان اینکه بندرخرمشهر در صنعت گردشگری پیشرو خواهد شد، اظهار داشت: به زودی آهنگ توسعه و پیشرفت در سواحل این دو رودخانه نواخته می شود.

محسنی خرمشهر را نماد ایثارگری دانست و گفت :مکلف هستیم در حد توان به جامعه ایثارگری خدمت کنیم.

وی در ادامه به انجام فعالیت در حوزه دانش بنیان دریایی، تقویت بنیه مالی و توانمند سازی کارکنان با احیای تعاونی های مصرف و مسکن اشاره کرد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر همچنین خواستار همدلی، همکاری و همراهی کارکنان و تلاش بر اساس اصل خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری مبتنی بر بیقراری خدمت شد.

در این نشست، کارکنان سؤالات و نقطه نظرات خود را بصورت کتبی و شفاهی بیان کردند و پاسخ لازم از سوی مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر ارائه شد.


۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۸۷