دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

اخبار

برگزاری همایش پیاده روی جامعه بندری و دریایی خرمشهر

برگزاری همایش پیاده روی جامعه بندری و دریایی خرمشهر

همایش پیاده روی جامعه بندری و دریایی با حضور کارکنان و شرکت های خصوصی مستقر در بندر خرمشهر و جمعی از مردم خرمشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، این همایش با رویکرد اشاعه فرهنگ گردشگری و حفاظت محیط زیست دریایی و با هدف افزایش نشاط اجتماعی، ارتقاء سلامتی، تندرستی، ایجاد محیطی شاد و مفرح با همکاری هیئت ورزش های همگانی خرمشهر ازمسیر پل شهید جهان آرا تا پل قدیم( آزادی) برگزار شد و مسیر همایش پیاده روی توسط شرکت کنندگان از زباله پاک سازی شد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر در حاشیه این همایش ضمن تشکر و قدردانی از حضور پرشور مردم  گفت: اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در نظر دارد با تکیه بر مزیت های غالب این شهراز جمله  ساحل، دریا و آب، گردشگری دریایی را توسعه دهد و اقتصاد پویا و اشتغال پایدار را در منطقه فراهم سازد.

محمد محسنی در ادامه افزود: زمانی که به مزیت ها و موهبت های غالب شهرمان اکتفا کنیم و در آن راستا تجارت، اقتصاد و اشتغال پایدار را ایجاد کنیم مطمن باشید ضرر نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه با جمع آوری زباله ها، فرهنگ متعالی زیست محیطی رشد می یابد اظهار داشت: امروزه رعایت مسائل زیست محیطی یک مؤلفه مهم در زندگی بشر محسوب می شود و می بایست همواره به این مقوله در زندگی توجه داشته باشیم.

  مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهراز شرکت کنندگان خواست تا در حفظ و حراست محیط زیست در سواحل اروند و کارون که از سرمایه های این منطقه هستند، کوشا و فعال باشند.

در پایان این مراسم به کودکانی که در مسیر همایش پیاده روی شعارهایی با مضمون اشاعه فرهنگ گردشگری و حفاظت محیط زیست دریایی با خود به همراه داشتند، جوایزی اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 


۹ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۵۰