دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

اخبار

بهره مندی از ظرفیت گردشگری دفاع مقدس برای رونق گردشگری دریایی

بهره مندی از ظرفیت گردشگری دفاع مقدس برای رونق گردشگری  دریایی

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر در نشست با مسؤل هماهنگی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه "رسام" بر لزوم استفاده از ظرفیت گردشگری دفاع مقدس برای رونق گردشگری دریایی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، در این نشست محمد محسنی ابتدا گزارشی از اقدامات انجام شده این بندر در حوزه گردشگری دریایی، اشاعه فرهنگ دریا و موهبت جانبی آن ارائه کرد.

وی در ادامه پیرامون ظرفیت های گردشگری دریایی رودخانه های اروند و کارون و امکان بهره مندی از ظرفیت گردشگری دفاع مقدس و راهیان نور برای رونق گردشگری دریایی سخن گفت.

مریم احمد زاده مسؤل هماهنگی جشنواره فیلم کوتاه رسام نیز به ویژگی های این جشنواره و بهره مندی از آن در زمینه معرفی ظرفیت های گردشگری دریایی رودخانه های اروند و کارون اشاره کرد و گفت: در حاشیه برگزاری جشنواره فیلم رسام شرکت کنندگان با ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری دریایی این دو رودخانه آشنا خواهند شد.

همچنین در حاشیه این جشنواره نشستی با حضور مدیر کل و اعضای کمیته گردشگری دریایی بندر خرمشهر و علی اصغر جعفری رییس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس در خصوص هماهنگی های لازم به منظور بهره مندی از ظرفیت گردشگری دفاع مقدس و کاروان های راهیان نور برای توسعه و رونق گردشگری دریایی برگزار خواهد شد.

نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه رسام در حوزه دفاع مقدس و مقاومت با شرکت 1529 اثر از 86 کشور خارجی و 250 اثر داخلی به مدت سه روز از 12 لغایت 14 اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی سازمان منطقه آزاد اروند در محل سینما نخل خرمشهر برگزار می شود.

 

 


۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۰۳
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۲۲