دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

اخبار

تقدیر از مدیر کل بندر خرمشهر در آیین اختتامیه طرح پیمایش خلیج فارس

تقدیر از مدیر کل بندر خرمشهر در آیین اختتامیه طرح پیمایش خلیج فارس

عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی در آیین اختتامیه طرح پیمایش خلیج فارس با اهدای لوح تقدیر و تندیس از مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، این مراسم با حضور عضو هیأت عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی، جمعی از مسولان بنادر استان هرمزگان، بندرخرمشهر و جمعی از مسولان محلی در جزیره هرمز برگزار شد.

در این مراسم منصور آرامی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و پیگیری های مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر برای انجام طرح پیمایش خلیج فارس با اهدای لوح تقدیر از سوی محمد راستاد مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی از وی تقدیر کرد.

عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: بسیار خرسندیم که مجید غریبی پارو زن طرح پیمایش خلیج فارس با سرلوحه قرار دادن شعار سال "حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی " برای انجام این طرح از ابزار و تجهیزات ملی استفاده کرده است.

آرامی ادامه داد: جامعه خدمات بندری خرمشهر برای ساخت تندیس این قهرمان ملی و نصب آن در جزیره هرمز اعلام آمادگی کرده است.

وی همچنین از اهدای قایق و پاروی مجید غریبی به آستان قدس رضوی و پیشنهاد ثبت، نام این قهرمان ملی در کتب درسی خبر داد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر نیز در این مراسم ضمن تبریک روز ملی خلیج فارس گفت: بندر خرمشهر پس از دستور و تاکید مدیر عامل سازمان بنادر و معاون برنامه ریزی و توسعه این سازمان با تشکیل کمیته اجرایی طرح پیمایش خلیج فارس، کلیه تمهیدات لازم برای انجام این طرح را اندیشید و همکاران بنده با جدیت و به مدت یک ماه پیگیری بصورت شبانه روزی برای اجرای این طرح تلاش کردند.

محمد محسنی افزود: بندر خرمشهر به نیابت از سازمان بنادر وظیفه پشتیبانی و حمایت از مجید غریبی پارون زن طرح پیمایش خلیج فارس را به عهده داشت و بسیار خوشحالیم که این توفیق نصیب بندر ما شد.

مجید غریبی پاروزن طرح پیمایش خلیج فارس نیز در این مراسم از حمایت های بی دریغ مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر و سایر عوامل اجرایی این طرح تشکر و قدردانی کرد و گفت: طرح پیمایش خلیج فارس علیرغم شرایط نامساعد جوی و سایر مشکلات موجود در طول مسیر با توسل به ائمه اطهار و شهدا به پایان رسید.

طرح پیمایش خلیج فارس با موضوع پاروزنی از مسیر اروند رود تا تنگه هرمز با شعار ولادت تا ولادت از یازدهم فروردین ماه سال جاری از کنار یادمان شهدای والفجر اروند کنار آغاز شد و در روز ملی خلیج فارس با پارو زنی بالغ بر ١٢٠٠ کیلومتر معادل ٥٥٠ مایل دریایی خاتمه یافت.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۰۹
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۸۰