دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

اخبار

برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در بندر خرمشهر

برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در بندر خرمشهر

به مناسبت اعیاد شعبانیه مراسم جشنی در بندر خرمشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، این مراسم با حضور گسترده کارکنان و خانواده های مجتمع بندری خرمشهر در محل پایانه بین المللی مسافری دریایی خلیج فارس برگزار شد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه هدف از برگزاری این مراسم را ایجاد فضای شاد، نشاط آور، همدلی، مودت و دوستی میان کارکنان مجتمع بندری خرمشهر عنوان کرد.

محمد محسنی با بیان اینکه برنامه های متنوع و مختلفی برای تقویت معیشت اقتصاد خانواده ها و افزایش راندمان کاری بندر خرمشهر در نظر گرفته شده است افزود: در ماه های آینده شاهد کارهای بزرگ کارکنان بندر خرمشهر در منطقه خواهید بود.

وی اظهار داشت: با تلاش خود و همکارانم اجازه نخواهیم داد جایگاه یکی از مهم ترین رکن های اقتصاد کشور تنزل یابد و با تمام توان در راستای ارتقای شأن و منزلت بندر خرمشهر گام خواهیم برداشت.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر همچنین در خصوص نقش همسران کارکنان بندر خرمشهر و جایگاه آن ها در زمینه تحکیم بنیان خانواده سخن گفت.

در ادامه از مدال آوران تیم های وزنه برداری جانبازان، آتش نشانان، یگان حفاظت و کارگران نمونه مجتمع بندری خرمشهر تقدیر شد.

اجرای تواشیح، پخش کلیپ، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز و اجرای موسیقی از جمله بخش های مختلف این مراسم بود.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۲:۲۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۲۷