شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

اخبار

استقرار میز خدمت در بندر خرمشهر

استقرار میز خدمت در بندر خرمشهر

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از استقرار میز خدمت در این اداره کل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، محمد محسنی گفت: بر اساس بخشنامه رئیس جمهور، برای پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردم از ابتدای تیر ماه میز خدمت در بندر خرمشهر مستقر شد.

وی تحقق شعار شهروندی، تسهیل در روند بروکراسی اداری، تسریع خدمات دهی به مردم و تکریم ارباب رجوع، انتقال مستقیم انتقادات و پیشنهادها، ارتقای رضایت مندی مراجعه کنندگان و در دسترس بودن مسئولان بندر خرمشهر را از جمله مزایای برپایی میز خدمت در این اداره کل عنوان کرد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر بر لزوم پایبندی مدیران و مسئولان بندر خرمشهر به میز خدمت برای پاسخگویی به مراجعان و برطرف کردن مشکلات مردم تأکید کرد.

محسنی افزود: به منظور کاهش در مدت زمان پاسخگویی به مراجعه کنندگان، میز خدمت در نزدیک ترین محل ورود ارباب رجوع به ساختمان مرکزی اداره کل  بندر و دریانوردی خرمشهر استقرار یافته و کارشناسان این بخش در روزهای کاری و در طول ساعات اداری با ارائه اطلاعات و راهنمایی های مورد نیاز پاسخگوی مردم و مراجعه کنندگان خواهند بود.

به گفته وی با استقرار این میز بدون نیاز به مراجعه ارباب رجوع به واحدهای مختلف، درخواست های آنان ثبت شده و با هدایت و هماهنگی مسئول آن به واحدهای مرتبط، مدت زمان انجام خدمت رسانی کاهش می یابد.


۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۶
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۰۵