دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

بهره برداری از زمینی کردن شبکه هوایی برق در بندر خرمشهر

بهره برداری از زمینی کردن شبکه هوایی برق در بندر خرمشهر

معاون فنی و مهندسی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: پروژه زمینی کردن شبکه هوایی برق در این مجتمع بندری به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، صالح کوثری زاده اظهار داشت: این پروژه با اعتبار 60 میلیارد ریال و در مدت زمان 18 ماه به بهره برداری رسید.

وی لوله گذاری 12 هزار متر برای مهیا کردن زیر ساخت لازم، اجرای 23 هزار متر کابل فشار متوسط و 4 هزار متر کابل فشار ضعیف و همچنین احداث هفت دستگاه پست برق کمپکت را از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه عنوان کرد.

معاون فنی و مهندسی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر با بیان اینکه پروژه زمینی کردن شبکه هوایی برق در زمینی به مساحت 13 هزار متر مربع اجرا شده است افزود: با اجرای این پروژه، کابل های هوایی کاملا زیر زمینی شدند و شبکه هوایی برق کاملا در این بندر حذف شد.

کوثری زاده تأمین اهداف پدافند غیر عامل، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، بهبود کیفیت توان و پایداری شبکه برق، افزایش قابلیت اطمینان شبکه برق، افزایش ایمنی بهره بردار و استفاده از ترانس های خشک برای جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی را از جمله مزایای اجرای پروژه زمینی کردن شبکه هوایی برق در بندر خرمشهر برشمرد.


۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۴۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۵۷