دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

بندر خرمشهر میزبان مدیران رسانه ای استان های ساحلی جنوبی

بندر خرمشهر میزبان مدیران رسانه ای استان های ساحلی جنوبی

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: گردهمایی مدیران رسانه ای استان های ساحلی جنوب کشور به میزبانی  بندر خرمشهر و با مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، محمد محسنی اظهار داشت: این گردهمایی در راستای تأکید مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه افزایش تعامل مجموعه بنادر با رسانه ها و همچنین تببین جایگاه اقتصاد دریا محور در تحقق اقتصاد مقاومتی، نقش آفرینی مسئولیت اجتماعی و توسعه صنعت گردشگری دریایی برگزار می شود.

وی افزود:گردهمایی مدیران رسانه ای استان های ساحلی جنوب کشور و همچنین نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها با عنوان "رسانه و بندر خرمشهر" به مناسبت 17 مرداد بزرگداشت روز خبرنگار، به میزبانی این اداره کل و سازمان منطقه آزاد اروند به مدت دو روز 20 و 21 مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر ادامه داد: در این گردهمایی مدیران رسانه ای استان های خوزستان، هرمزگان، بوشهر و مدیران روابط عمومی ادارات بنادر کشور حضور خواهند داشت.

به گفته محسنی در این گردهمایی پنل های تخصصی با محوریت نقش رسانه در اقتصاد دریا محور اجرا خواهد شد و همچنین ضمن معرفی برندگان نخستین جشنواره مطبوعات رسانه و بندر خرمشهر با اهدای جوایز از آنها تقدیر خواهد شد.

همچنین در گردهمایی مدیران رسانه ای استان های ساحلی جنوب کشور، نشست با مدیر عامل و مدیران سازمان منطقه آزاد و بازدید از زیر ساخت ها و پروژه های مختلف این سازمان پیش بینی شده است.


۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۳
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۳۶