دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

پیام مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

پیام مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس به حقیقت یاد آور ایثار و استقامت راد مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی کرده و حماسه های ماندگاری را بر برگ‌های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.

8 سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که تا همیشه تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.

تقارن هفته دفاع مقدس با آغاز ماه محرم و قیام و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بار محتوایی و معنایی دفاع مقدس را برجسته‌تر کرده است هرچند پیام عاشورا و فلسفه قیام امام حسین (ع) همیشه چراغ راه و سلسله جنبان هشت سال دفاع مقدس بوده است.

متاسفانه امسال آغازگر هفته دفاع مقدس در استان خوزستان، حرکت ددمنشانه گروهک‌های تروریستی خودفروخته و جنایتکاری بود که با قساوت تعدادی از هموطنان عزیزو بیگناه را به خاک و خون کشاندند.

ضمن عرض تسلیت شهادت مظلومانه شهدای 31 شهریور اهواز، حماسه آفرینی‌های هشت سال دفاع مقدس یاد و خاطره جان‌فشانی‌ها و پایمردی‌های رزمندگان سلحشور اسلام را گرامی داشته و به روح تابناک امام شهیدان و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و همه شهدای راه استقلال و آزادی میهن اسلامی درود می‌فرستیم.»

محمد محسنی

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر


۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۵
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۹۵