دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

بررسی نحوه ساماندهی گره های ترافیکی ورودی بندر خرمشهر

بررسی نحوه ساماندهی گره های ترافیکی ورودی بندر خرمشهر

با حضور مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر و شهردار خرمشهر نحوه ساماندهی گره های ترافیکی ورودی این مجتمع بندری مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، محمد محسنی مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر و داود دارابی شهردار خرمشهر ضمن بازدید میدانی از بافت فرسوده اطراف بندرخرمشهر و محوطه های ورودی این مجتمع بندری، نحوه ساماندهی ترافیک و رفع گره های ترافیکی ورودی بندر خرمشهر را ارزیابی کردند.

همچنین در خصوص زیباسازی ورودی های بندر خرمشهر و افزایش فضای سبز با تأکید بر کاشت درخت نخل در سطح مجتمع و دروازه ورودی به بندر نیز تصمیماتی اتخاذ شد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر در این بازدید از مشارکت و همکاری بیش از پیش شهرداری و سازمان منطقه آزاد اروند برای ساماندهی مناطق حاشیه و همچنین بهبود سرانه فضای سبز مجتمع بندری را در دستور کار خود قرار داده است.

محمد محسنی خاطر نشان کرد: بندر خرمشهر بنا دارد با ساماندهی دروازه های ورودی این بندر، ارائه خدمات به عموم را تسهیل و از بروز ترافیک و معطلی ارباب رجوع جلوگیری کند.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از برنامه های مهم این اداره کل، زیبا سازی محوطه های مجتمع بندری و همچنین مناطق پیرامونی است و در تلاش هستیم ساکنان اطراف بندر از آسایش بیشتری برخوردار شوند.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر در پایان اظهار داشت: این اداره کل با همکاری شهرداری خرمشهر و سازمان منطقه آزاد اروند در تلاش است برنامه های خوبی برای توسعه و ساماندهی مناطق حاشیه ای مجتمع بندری را به مورد اجرا بگذارد.


۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۳۳