چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
 
مشکلات سوخت رسانی به صاحبان شناورها در بندر خرمشهر بررسی شد

مشکلات سوخت رسانی به صاحبان شناورها با حضور مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی آبادان و مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، جلسه مشترک مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر و مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه ابادان با حضور صاحبان شناورهای فعال در بندر خرمشهر با موضوع رفع موانع و مشکلات سوخت رسانی به شناورها برگزار شد.

در این جلسه صاحبان شناورها مشکلات و معضلات خود را در خصوص تامین سوخت مورد نیاز خود را مطرح کردند.

در ادامه این جلسه مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از مدیر عامل پخش فراورده های نفتی منطقه آبادان خواست از تمام ظرفیت های دو اداره دولتی برای رفع مشکلات و تامین سوخت مورد نیاز صاحبان شناورها استفاده کنند.

محمد محسنی خاطرنشان کرد: برگزاری جلسه مشترک صاحبان شناورها با مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر و همچنین مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه ابادان برای نخستین بار و بمنظور رفع دغدغه همیشگی صاحبان شناورها در خصوص سهمیه سوخت مورد نیاز و روند تامین آن برگزار شده است.

وی یکی از نتایج این جلسه تسهیل فرایند تخصیص سوخت در سامانه «تجارت آسان» با توجه به موارد مطرح شده توسط اداره کل بندر و شرکت های نمایندگی کشتیرانی برشمرد و گفت: بررسی مشکلات به وجود آمده اخیر درپی افزایش قیمت سوخت و نرخ های اعلامی در راستای جلوگیری از تاخیر در عملیات ورود و خروج شناوران از دیگران مسایل مطرح شده بود که خوشبختانه در این خصوص تصمیم گیری شد و دغدغه صاحبان شناورها رفع شد.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر پیگیری تخصیص سوخت یارانه ای به شناوران متردد تجاری را از دیگر مصوبات این جلسه عنوان کرد و اظهار داشت: شفاف سازی فرایندها و پاسخ به سوالات مطروحه نمایندگان کشتیرانی همچنین پیگیری موارد و شکایات مطروحه که بایستی از مراجع دیگر پیگیری شود نیر در دستور کار قرار گرفت.

محسنی در پایان ابراز امیدواری کرد با رفع مشکلات تامین سوخت شاهد کاهش دغدغه صاحبان شناور برای فعالیت های تجاری خود در مجتمع بندر خرمشهر باشیم.

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۰۹
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۴,۰۴۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید