چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
 
درخشش روابط عمومی بندرخرمشهر در جشنواره برترین های روابط عمومی ایران

روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در چهاردهمین دوره سمپوزیوم روابط عمومی و پانزدهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران برای چهارمین سال پیاپی به عنوان روابط عمومی برتر در بخش «خلاقیت و نوآوری»شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، در مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره سمپوزیوم روابط عمومی و پانزدهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران که با حضور جمعی از مدیران کشوری، اساتید برجسته و متخصصان روابط عمومی کشور در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی برگزار شد، با اهدای تندیس ویژه، روابط عمومی بندرخرمشهر به عنوان روابط عمومی برتر مورد تقدیر قرار گرفت. 

روابط عمومی بندرخرمشهر بر اساس رأی هیئت داوران به دلیل رعایت استانداردهای (علمی- صنفی)، خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت ها در رشته "خلاقیت و نوآوری"موفق به کسب عنوان روابط عمومی برتر ایران شد.

در این دوره از جشنواره که با موضوع " نقش روابط عمومی در توسعه پایدار" برگزار شد۱۲ مقاله پیرامون موضوعات آب،  محیط زیست، حفظ سرزمین و نقش روابط عمومی در توسعه پایدار صنعت، سلامت، اقتصاد و فرهنگ از محورهای اصلی این دوره از سمپوزیوم بود و در این رویداد علمی، از سوی استادان و صاحبنظران برجسته روابط عمومی، ارتباطات و پیشرفت پایدار در سه پنل مستقل ارائه شد.

روابط عمومی بندرخرمشهر در سال‌های 95 و 96 در سیزدهمین و چهاردهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران در بخش "خلاقیت" و «ارتباطات رسانه‌ای» عنوان برتر را کسب کرده بود.

۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۱۷
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۴,۱۹۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید