چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
 
بندر خرمشهر را به جایگاه تاریخی خود نزدیکتر می‌کنیم/توجه جدی به سرمایه‌های انسانی
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: در بندر خرمشهر فضای کار و ظرفیت وجود دارد و ما باید با همکاری و همگرایی تمام توان خود را به کار ببندیم تا خرمشهر را به جایگاه تاریخی خود نزدیکتر کنیم.
 

نورالله اسعدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر، با اشاره به تصدی‌گری بندر و دریانوردی خرمشهر، اظهار کرد: بندر و دریانوردی خرمشهر برای من بسیار امانت بزرگی است، از خداوند متعال خواستارم که حافظ این امانت باشم و در راه توسعه و شکوفایی بندر خرمشهر گام بردارم.

وی عنوان کرد: در بندر خرمشهر فضای کار و ظرفیت وجود دارد و ما باید با همکاری و همگرایی تمام توان خود را به کار ببندیم تا خرمشهر را به جایگاه تاریخی خود نزدیکتر کنیم.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بندر خرمشهر ظرفیت‌ و زیرساخت‌های مناسب و خوبی را دارد اما متاسفانه از این ظرفیت‌های بزرگ استفاده نشده است.

اسعدی عنوان کرد: توجه و اهتمام جدی به سرمایه‌های انسانی از برنامه‌های من در بندر خرمشهر است، سرمایه انسانی همان نیروی محرکه دریایی است که باید به آن توجه شود تا در آرامش کامل خدمات و کار ارائه دهد.

وی اظهار کرد: برای ایمن‌سازی آبراه کشتیرانی باید مغروقه‌های موجود در اروند‌رود خارج سازی شود تا کشتی‌های با ظرفیت و تناژ بالا قادر به تردد باشند.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: حمل و نقل دریایی از حمل و نقل‌های ارزان و مقرون به صرفه به حساب می‌آید که در رشد اقتصادی کشورها تاثیرگذار است، اما متاسفانه در کشور ما با وجود همه ظرفیت‌ها و کار و تلاش به دلیل تحریم‌ها سهم ما از دریا کاهش یافته است.

وی افزود: البته ما معتقد به توانستن هستیم و باید هم‌افزایی مسیر توسعه پایدار را هموار کرد و مسائل و مشکلات اقتصادی را کاهش داد.

اسعدی عنوان کرد: بندر در بوشهر خدمت می‌کردم و اکنون به خوزستان و خرمشهر آمده‌ام، درد و مشکل این دو استان جنوبی یکی است و من برای توسعه و به حداقل رساندن مشکلات مردم شریف و نجیب خرمشهر تمام تلاشم را خرج خواهم کرد.

۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۴,۴۴۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید