دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

تازه ترین دستاوردهای فنی و مهندسی بندر خرمشهر در سیزدهمین همایش بین المللی ICOPMAS2018

تازه ترین دستاوردهای فنی و مهندسی بندر خرمشهر در سیزدهمین همایش بین المللی ICOPMAS2018

بندر خرمشهر ضمن شرکت در سیزدهمین دوره همایش و  نمایشگاه بین المللی سواحل بنادر و سازه های دریاییICOPMAS2018 به ارائه تازه ترین دستاوردهای فنی و مهندسی در حوزه سواحل و بنادر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندرو دریانوردی خرمشهر، سیزدهمین همایش ICOPMAS2018 از تاریخ پنجم تا هفتم آذر ماه در هتل المپیک تهران  با حضور وزیر راه و شهر سازی، مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت ها و موسسات فعال در حوزه دریایی برگزار گردید.

مهندس اسعدی مدیر کل بندر خرمشهر، جمعی از مدیران و فعالان حوزه فنی و مهندسی این اداره کل ضمن شرکت در مراسم افتتاحیه و ارائه آخرین دستاوردهای فنی و مهندسی در زمینه سواحل و ساخت سازه و توانممندی های بازرگانی و ترانزیتی با دیگر صاحب نظران این حوزه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

روابط عمومی بندر خرمشهر نیز با برپایی غرفه و ارائه بسته های اطلاع رسانی در قالب بروشور ،لوح فشرده، کلیپ معرفی بندر، علاقمندان و سرمایه گذاران  را با  آخرین دستاوردهای تخصصی و توانمندی های بندری و دریایی آشنا نمودند.

این نمایشگاه با هدف فراهم نمودن بستر لازم جهت تبادل آخرین دستاوردها ،تجربیات و نوآوری های علمی و اجرایی در حوزه فنی و مهندسی، سواحل و بنادر و سازه های دریایی برگزار شده است.

بازدید ازسیزدهمین نمایشگاه ICOPMAS2018 از ساعت 8صبح الی 16 بعدازظهر برای عموم ازاد است.

۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۸۶