سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

اخبار

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر:

لایروبی و خارج سازی مغروقه ها از اروند به شکل جدی پیگیری می شود/به دنبال افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر خرمشهر هستیم

لایروبی و خارج سازی مغروقه ها از اروند به شکل جدی پیگیری می شود/به دنبال افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر خرمشهر هستیم
 
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر با اشاره به برنامه های مهم این اداره کل گفت: خارج سازی مغروقه ها و لایروبی اروند دو موضوع مهمی هستند که به شکل جدی تری پیگیری خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر ،نوراله اسعدی که در جشن اعیاد ربیع الاول کارکنان این اداره کل سخن می گفت اظهار کرد:در دوره جدید مدیریت بندر خرمشهر به دنبال افزایش انگیزه ،همدلی و  وحدت کارکنان از همه بخش ها و حوزه ها هستیم.
وی در ادامه  افزود:به دنبال اولویت بندی در کارها و تحقق برنا مه های مهمی بمنظور توسعه و رشد روز افزون فعالیت این اداره کل هستیم.
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر خاطر نشان کرد:یکی از مسائل مهمی که باید مورد توجه جدی تری قرار بگیرد بحث جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اشتغال زایی و استفاده از ظرفیت های موجود در بندر خرمشهر است.
اسعدی تصریح کرد :تحقق این اهداف با همکاری و همدلی همه کارکنان امکان پذیر است.لذا تاکید ما در دوره جدید مدیریتی بندر خرمشهر  افزایش  وحدت و همدلی بین مجموعه نیروی انسانی این اداره کل است.
وی گفت:افزایش انگیزه ،توجه به بهره وری و تعامل سازنده بین بخشی از مهمترین برنامه های ما در مجتمع بندری خرمشهر است.
وی با اشاره به اهمیت ایجاد فضای نشاط و شادابی برای کارکنان اظهار داشت:هدف از برگزاری آیین های مختلف تقویت روحیه ،همدلی ،حفظ وحدت و برادری و عطوفت است.
در ادامه این مراسم مسئول حوزه فرهنگی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر نیز ضمن تبریک اعیاد ربیع الاول به بیان فضائل اخلاقی درباره حضرت محمد(ص)پرداخت و اظهار کرد:خداوند بالاترین و افضل ترین مکارم اخلاق را در وجود پیغمبر قرار دادند و همچنین برترین الگوی رفتاری را از طریق پیامبر معرفی کردند.
حجه الاسلام باویه ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر کل بندرو دریانوردی خرمشهر و تمام همکاران انتظارات کارکنان از مدیر کل جدید را در به کار گیری نیروهای باتجربه  ،خلاق و استفاده بهینه از تجربیات آنها ،تشکیل کارگروههای تخصصی و انجام کارفرهنگی در زمینه های مختلف عنوان کرد .
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۲۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۴۷