سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

اخبار

عرضه توانمندیهای بندر خرمشهر در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته

عرضه توانمندیهای بندر خرمشهر در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته

بندر خرمشهر ضمن حضور فعال در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته جدیدترین دستاوردها و توانمندی های خود را در حوزه صنعت حمل و نقل دریایی عرضه کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، این نمایشگاه به مناسبت هفته حمل و نقل و حماسه آفرینی فعالان عرصه حمل و نقل با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی و همچنین محمد راستاد معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی فعال و معتبرافتتاح شد.

بندر خرمشهر به عنوان بزرگترین بندر آزاد تجاری ایران و سند زنده تاریخ تجارت دریایی کشورآخرین توانمندیها و پتانسیلهای خود در  صنعت حمل و نقل دریایی را به منظور جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در معرض دید بازدید کنندگان قرار داد.

ایجاد فرصتی برای معرفی توانمندیها و فناوری های حمل و نقل و آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران کشور با فناوری های روز صنعت حمل ونقل،راهداری و راهسازی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

غرفه بندر خرمشهر به مدت3 روز تا27 آذر ماه از ساعت9 الی 18 در محل شبستان اصلی مصلای تهران پذیرای سرمایه گذاران،بازدید کنندگان و علاقمندان به صنعت  حمل و نقل خواهد بود.


۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۲
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۰۶