سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

اخبار

حضور فعال بندر خرمشهر در بیستمین نمایشگاه بین المللی دریایی ایران در جزیره کیش

حضور فعال بندر خرمشهر در بیستمین نمایشگاه بین المللی دریایی ایران در جزیره کیش

اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، به منظور ارائه آخرین دستاوردها و معرفی توانمندی های بزرگترین بندر آزاد تجاری ایران در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی حضور فعال یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر ،بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران از روز 2شنبه 26 آذر با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی،فرمانده نیروی دریایی ارتش،مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش ،سفرای اندونزی و آفریقای جنوبی کار خود را  با هدف شناسایی و معرفی فرصت های همکاری و سرمایه گذاری ،ارائه آخرین توانمندیها،فناوری ها و دستاوردهای دریایی در محل نمایشگاههای بین المللی کیش آغاز کرد وتا روز 4شنبه 28 آذر ادامه دارد.

غرفه بندر خرمشهر همه روزه از ساعت16 الی 22 پذیرای سرمایه گذاران و علاقمندان به صنعت حمل و نقل دریایی است.

اشاعه فرهنگ دریایی ،تعامل با شرکت های خصوصی و دولتی ،معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه دریا و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی،انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادهای مختلف در حوزه دریایی ،معرفی آخرین دستاوردهای علمی ،پژوهشی و دریایی و دریانوردی از دیگر اهداف نمایشگاه بیستم است.

در این نمایشگاه که 270شرکت دولتی و خصوصی در حوزه دریایی حضور دارند،اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر  از نزدیک به ارائه مهم ترین دستاوردها و ظرفیت های تجاری و سرمایه گذاری و معرفی توانمندیهای این بندر به هیئت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی می پردازد.

گفتنی است ،این نمایشگاه شامل بخش های متنوعی از قبیل ساخت و تعمیر شناور،صنایع فراساحل و تکنولوژی آبهای عمیق،صنایع دریایی و امور دفاعی ،ساخت و تامین تجهیزات دریایی ،خدمات دریایی و بندری،مشاوره و مهندسی،حمل و نقل دریایی،استانداردها و کنوانسیون های بین المللی ،گردشگری دریایی،شیلات و آبزی پروری است.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۴۸