شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

اخبار

پیام مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر بمناسبت فراررسیدن ایام دهه مبارک فجر

پیام مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر بمناسبت فراررسیدن ایام دهه مبارک فجر

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر بمناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر و ۴۰سالگی انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

انقلاب ما انفجار نور بود.
حضرت امام خمینی (ره)
ایام الله دهه فجر یادآور ایثار، ایستادگی و مبارزه ملتی است که با عزمی پولادین و تحت رهبری حضرت امام (ره) سرنوشت مملکت خود را بدست گرفتند و با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» خط مشی آینده خود را ترسیم نمودند و امروز شاهد هستیم که خورشید پرفروغ انقلاب اسلامی با گذشت قریب به چهار دهه از عمر پربرکت و پرفراز و نشیب خویش، سرافرازانه و پر شکوه تر از گذشته از پس قله پیروزی رخ می نماید و ان شاء الله، این انقلاب مقدمه استقرار حکومت جهانی حضرت مهدی موعود (عج) و برقراری صلح و امنیت و عدالت در سراسر گیتی خواهد بود.
انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.
ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یادآور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.
دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد‪ .‬انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.
        اینجانب در آستانه فرا رسیدن 12 بهمن سالروز ورود تاریخی بزرگمرد تاریخ و بنیانگذار کبیر و فقید انقلاب عظیم اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، و طول عمر با عزت برای مقام عظمای ولایت، ایام مبارک و فرخنده دهه فجر را به مردم ایران اسلامی بویژه مردم دلاور و همیشه در صحنه خرمشهر قهرمان، تبریک و شادباش عرض می نمایم و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را برای این ملت شریف و غیور خواستارم.

نورالله اسعدی
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر

۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۶۴