دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهرخبر داد: افزایش بهره وری با نظام پیشنهادها و مشارکت کارکنان دربندر خرمشهر

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهرخبر داد: افزایش بهره وری با نظام پیشنهادها و مشارکت کارکنان دربندر خرمشهر
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهراز افزایش بهره وری با نظام پیشنهادها و مشارکت کارکنان در تصمیم گیری های مدیریتی در بندر خرمشهرخبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، نورالله اسعدی در مراسم سومین جشنواره نظام پیشنهادها که در سالن اجتماعات این بندر برگزار شد گفت: نظام پیشنهادها موتور محرکه توسعه سازمانی است و هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج و توسعه نظام مشارکتی در بین کارکنان در راستای نیل به اهداف سازمانی بیان کرد.

وی افزود: با حمایت و پشتیبانی مدیران بندر خرمشهر از نظام پیشنهادها و پیشنهاد های کارکنان و نقشی که این پیشنهادها در بهبود فرآیند سازمان داشته است یک فرهنگ قوی مبتنی بر مشارکت کارکنان و روح همبستگی سازمانی ایجاد شده است.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهراظهار داشت: نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد اگر به معنای واقعی یعنی مشارکت کارکنان در تصمیم گیری های سازمانی کار کند می تواند موجبات ارتقاء انگیزه کاری کارکنان را فراهم سازد.

وی با اشاره  به سابقه ی 14 ساله ی نظام پیشنهادها در این اداره کل از توجه به نیروی انسانی به عنوان سرمایه های هوشمند یاد کرد و گفت:اگر قرار باشد حرکت مثبتی در سازمانی اجرا شود از طرف نیروی انسانی است .

در ادامه مراسم مسئول حوزه فرهنگی اداره کل بندر ودریانوردی خرمشهرنیز ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر به بیان فضائل حضرت زهرا پرداخت و اظهار کرد: انجام امور به صورت مشارکتی ریشه در تاریخ اسلامی دارد و باید از تفکر و اندیشه سازمانی استفاده کرد.

حجت الاسلام کریم باویه گفت:پیشنهادهایی که در راستای کاهش هزینه های سازمان ارائه میگردد می تواند به سرعت در سازمان عملیاتی گردد وقتی این پیشنهادها از سوی کارکنان ارائه میگردد قطعا قابلیت پذیرش بیشتری از سوی کارکنان خواهد داشت.

در پایان از پیشنهاد دهندگان ،کارشناسان بررسی پیشنهادها ،اجراکنندگان پیشنهاد و  و دبیران قبلی با اهدا هدایایی تقدیر شد.


۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۲۸