دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

کسب رتبه برتر توسط بندر خرمشهر در دومین سمیناربین المللی مسئولیت اجتماعی استان خوزستان

کسب رتبه برتر توسط بندر خرمشهر در دومین سمیناربین المللی مسئولیت اجتماعی استان خوزستان

بندر خرمشهر در دومین سمینار بین المللی مسئولیت اجتماعی CSR استان خوزستان رتبه برتر را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندرو دریانوردی خرمشهر، مدیر کل بندرو دریانوردی خرمشهر اظهار کرد:  به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با توجه به اهمیت و ضرورت تبیین اصول و موئلفه های مسئولیت اجتماعی و در راستای اهداف دولت مبنی بر استاندارد سازی، شفاف سازی فعالیت ها و ارزیابی عملکرد دستگاهها و  صنایع استان خوزستان، دومین سمینار بین المللی مسئولیت اجتماعی  با عنوان مسئولیت اجتماعی صنایع،محرومیت زدایی و توسعه منابع انسانی با حضور مدیران کل دستگاههای اجرایی،مدیران عامل شرکتها،فرمانداران و شهرداران استان خوزستان در محل سالن امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار گردید.

نورالله اسعدی  افزود: بندر خرمشهر در بعد اخلاقی و فعالیت های داوطلبانه به دلیل ارائه خدمات رفاهی و آموزشی و حمایت از رویداد های فرهنگی و ارزشی و بهبود روابط کار و در بعد محیط زیست به دلیل اجرای طرح پیشگیری و مقابله با آلودگی های دریایی از نظر هیئت داوران رتبه برتر را به خود اختصاص داد.

وی در ادامه  ایجاد وحدت رویه ،یکپارچگی عملکرد و انسجام بخشی به عملکرد دستگاهها در زمینه مسئولیت اجتماعی را از مهم ترین اهداف این سمینار عنوان کرد.

مدیر کل بندرو دریانوردی خرمشهر این موفقیت را مرهون زحمات و تلاش های بی دریغ و شبانه روزی کارکنان مجتمع بندری خرمشهر در عرصه های مختلف دانست.

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۹۳