دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

ارتقاء ایمنی شناورهای گردشگری نوروز98 در بندر خرمشهر

ارتقاء ایمنی شناورهای گردشگری نوروز98 در بندر خرمشهر
معاون دریایی اداره کل بندرو دریانوردی خرمشهر، از ارتقاء ایمنی شناورهای متقاضی فعالیت در حوزه گردشگری نوروز 98 در سطح اروند و کارون خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، مهدی فراهانی در نشست هم اندیشی با مالکین شناورهای حوزه گردشگری در نوروز 98 که در سالن اجتماعات اداره بازرسی و ثبت شناورهای بندر خرمشهر برگزار شد .ضمن ارائه گزارشی از فعالیتها و اقدامات انجام شده در زمینه ایمنی شناورها در نوروز گذشته افزود: اهمیت ایمنی شناورها و قایق های تفریحی و ضرورت اجرای قوانین از الزامات دستورالعمل ایمنی شناورها است.
وی درادامه هدف از این نشست را آشنایی مالکین شناورها به قوانین  دستورالعمل  ایمنی واجرایی کردن مفاد آن در راستای ار تقاء ایمنی عنوان کرد.
معاون دریایی بندرخرمشهر بر آمادگی کامل تجهیزات نجات دریایی  بندر خرمشهر در زمینه فعالیت های گردشگری در نوروز98 تاکید کرد.
وی گفت: در نوروز گذشته بیش از 50هزار و 220 سفر دریایی انجام شد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن رشد 351 درصدی را داشت. 
فراهانی خاطر نشان کرد: امیدواریم صاحبان شناورها با رعایت استاندارد ها و نکات ایمنی که به آنها ابلاغ شده زمینه کاهش هرگونه حادثه احتمالی در ایام نوروز را فراهم کنند.
معاون دریایی بندر خرمشهر افزود: بندر خرمشهر در طول ایام تعطیلات نوروز سرکشی و نظارت بر فعالیت شناورهای تفریحی در سطح اروند و کارون را در دستور کار خود دارد.
 
 
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۰۴