دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
 
پیام مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

بسم ا...الرحمن الرحیم

«روز آزادی خرمشهر را بعنوان یک یاد بود و افتخار ملی و میهنی باید گرامی داشت.» رهبر معظم انقلاب

 

تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان، حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی است که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه آزادسازی غرورآفرین خرمشهر عزیز فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.

اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس و مردم حماسه ساز و غیور خرمشهر عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهنمون های هوشمندانه مقام  رهبری (مدظله العالي)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

نورالله اسعدی

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر

۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۷
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۶,۷۲۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید