پنج شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
 
تجلیل از دریانوردان فعال در بندر خرمشهر
به مناسبت روز جهانی دریانورد مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر با اهداء شاخه گل از دریانوردان فعال در سطح این اداره کل تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، نوراله اسعدی به همراه معاونین و مدیران این اداره کل با حضور در اسکله های بندر خرمشهر روز دریانورد را به همه دریانوردان بندر خرمشهر تبریک گفت و از زحمات و تلاش های بی شائبه آنان تقدیر و تشکر کرد.

وی در جمع دریانوردان گفت: براساس تصمیم کشورهای عضو سازمان جهانی دریانوردی روز چهارم تیر ماه هرسال به عنوان روز جهانی دریانورد تعیین و نامگذاری شد و انتخاب این روز به پاس قدردانی از زحمات و خدمات دریانوردان انجام گرفته است.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر شعار روز جهانی دریانورد امسال را" توانمند سازی زنان در جامعه دریایی "عنوان کرد و افزود: سازمان جهانی دریانوردی هدف از انتخاب این شعار را فرصتی برای برجسته کرد حضور زنان در مشاغل دریایی می داند.

وی در ادامه افزود: روز دریانورد این فرصت را به ما می دهد تا به این موضوع توجه کنیم که دریانوردان و فعالان عرصه دریانوردی چقدر در زندگی ما اهمیت دارند و ما تا چه اندازه به خدمات آنها نیازمندیم.


۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۷
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۷,۱۲۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید