یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
 
برگزاری آیین تجلیل و تکریم از فعالان قرآنی در بندر خرمشهر
آیین تجلیل و تکریم از قاریان و شرکت کنندگان جلسات قرآنی ماه مبارک رمضان در بندر خرمشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندرو دریانوردی خرمشهر، مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر در آیین تجلیل و تکریم از فعالان قرآنی ماه مبارک رمضان که در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد، ضمن قدردانی از مشارکت و استقبال گسترده همکاران در برگزاری این محفل معنوی  گفت: آنچه داریم از برکت قرآن است و باید برای انس بیشتر با این کتاب آسمانی همت کنیم.

نوراله اسعدی تصریح کرد: در این راستا بر نامه های متنوعی به منظور تقویت جلسات و کلاس های آموزشی قرآن در سطح اداره کل و کوی کارکنان برای خانواده همکاران در دستور کار است.

وی در ادامه افزود: محفل انس با قرآن کریم متعلق به تمام کسانی است که توفیق حضور در آن را دارند نمایانگر عظمت قرآن است و لذا فعالان این حوزه شایسته قدر دانی هستند.

وی با اشاره به برگزاری مستمر ومنظم برنامه ها و فعالیت های قرآنی  در طول سال در سطح اداره کل، یادآور شد: برگزاری کلاس های قرآنی در نمازخانه اداره کل و برگزاری جلسات انس با قرآن در کوی کارکنان  از جمله برنامه هایی است که همزمان با ماه مبارک رمضان در بندر خرمشهر برگزار شد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر خاطر نشان کرد: هدف از اجرای این برنامه ها تشویق،ترغیب،شناسایی و معرفی فعالان قرآنی است.

در ادامه مسئول حوزه فرهنگی اداره کل بندرو دریانوردی خرمشهر ضمن تشکر از حضور فعالان و قاریان قرآنی شرکت کننده در جلسات قرآن کریم در ماه مبارک رمضان گفت: خدای متعال قرآن را نازل کرد تا ما صاحب کرامت انسانی شویم و قرآن کریم کتاب مدرسه دنیا و محصل این مدرسه بنی آدمی است که خداوند شالوده وجودی اورا براساس کرامت آفریده است.

حجه الاسلام کریم باویه اظهار داشت: قرآن دارای اسامی زیادی است و همه آیات قرآن کریمه و سوغات کرامت انسان است که به انسان ارزش می بخشد.

وی تصریح کرد: با حضور قاریان بین المللی جهت ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی جلسات انس با قرآن ماه مبارک رمضان امسال متفاوت تر و پربارتر از سال های قبل برگزرا شد.

در پایان مراسم از 45 فعال قرآنی با اهداء لوح سپاس و بسته های فرهنگی تجلیل شد
۱۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۷,۱۵۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید