دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
 
راهیان نور جزء لاینفک طرح گردشگری دریایی هستند
معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر با اشاره به اهمیت حضور کاروان های راهیان نور در طرح گردشگری دریایی گفت: راهیان نور جزء لاینفک طرح گردشگری دریایی هستند و با توجه با اینکه منطقه عملیاتی بندر خرمشهر نماد توسعه اقتصادی و نماد بازسازی شهرخرمشهر است لازم است اهتمام ویژه به این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، محمد حیدری در نشست هماهنگی ارگان های دریایی  که در سالن اجتماعات این بندر برگزار شد اظهار داشت: تمام ارگان ها و دستگاههای ذیربط موظفند دستورالعمل های مربوط به طرح گردشگری ایمن را مبتنی برشرح  وظایف اعمال کنند، وآن بخشی که مربوط به  فرمانداری خرمشهر باشد نیز انجام می شود و همچنین باید همکاری های لازم با سازمان ها و ارگان های دخیل در این طرح انجام شود.

وی تصریح کرد: تجربه موفق بندر خرمشهر در امر گردشگری ایمن دریایی در  نوروز 98 که منجربه عدم بروز حادثه  شد برگ زرینی است و امیدواریم در نوروز 99 شاهد افزایش سفرهای ایمن دریایی در اروند و کارون باشیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: با توجه به نزدیک بودن به تعطیلات پایان سال و افزایش سفر و گردشگری دریایی تمام ارگان ها موظف به اعمال دستورالعمل های مربوط به طرح گردشگری ایمن هستند.

۱۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۸
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۰۱۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید