دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
 
آمادگی بندر خرمشهر برای ارتقاء زیرساخت ها و ایمنی سفرهای دریایی نوروز 99
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از آمادگی بندر خرمشهر برای ارتقاء زیر ساخت ها و ایمنی سفرهای دریایی در نوروز 99 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، نوراله اسعدی  در نشست هماهنگی ارگان های دریایی در نوروز 99 با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر که در سالن اجتماعات این بندر برگزار شد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده بندر خرمشهر در زمینه ایمنی سفرهای دریایی در سال گذشته از همکاری سازمان ها و ارگان های دخیل در طرح گردشگری نوروز 98 تشکر کرد.

وی تصریح کرد: بندر خرمشهر با توجه به بهره مندی از مواهب الهی و شرایط اقلیمی و جغرافیایی مطلوب به طوریکه از 3 طرف توسط رودخانه های قابل کشتیرانی احاطه شده بستر مناسب برای گردشگری دریایی  و توسعه حمل و نقل دریایی است.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر اظهار داشت:  سازمان بنادر و دریانوردی  متولی ایمنی دریایی است و ایمن سازی سفرهای دریایی از مسائل حیاتی برای گردشگران است که همواره مورد توجه مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی قرار داشته است.

اسعدی  افزود:  بندر خرمشهراز طرح ها و ایده های سرمایه گذاران در جهت گردشگری دریایی و اجرای اصول ایمنی دریایی حمایت می کند و از سرمایه گذاران خواست با توجه به وجود زیر ساختها و امکانات لازم برای گردشگری دریایی در حوزه های مختلف گردشگری دریایی سرمایه گذاری نمایند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از مزیت های غالب شهرستان خرمشهر گردشگری دریایی در اروند و کارون است که در نوروز گذشته 148هزار نفر از ظرفیت های گردشگری دریایی در اروند و کارون بهره مند شدند.

در جریان این نشست ارگان های ذیربط به بیان نظرات و برنامه های خود در زمینه تسهیل و ایمنی سفرهای گردشگری دریایی در نوروز 99 پرداختند.

۱۲ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۵
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۰۲۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید