یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
 
برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر در بندر خرمشهر
همزمان با فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی ویژه برنامه های گرامیداشت این ایام در بندر خرمشهر در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، این اداره کل در راستای بیان بخشی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبت به برگزاری ویژه برنامه هایی اقدام و برنامه ریزی کرده است که در زمینه های مختلف اجرا می شوند.

دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای نمایش توانمندی ها،دستاوردها و برکات جمهوری اسلامی ایران است و بندر خرمشهر نیز همانند سالهای گذشته برنامه های متعددی برای گرامیداشت این ایام برگزار می کند.

از جمله برنامه های عمده بندر خرمشهر میتوان به برپایی نمایشگاه عکس انقلاب اسلامی ،برپایی ایستگاه صلواتی،آذین بندی و فضای محیطی،برگزاری مسابقات پیامکی،نشست خبری با رسانه های فعال در سطح خرمشهر،برپایی نماز وحدت،شرکت پرشور کارکنان در نماز جمعه،بازدید از چند طرح تولیدی بمناسبت سال رونق تولید،برپایی جشن انقلاب می توان اشاره کرد.

از دیگر برنامه های گرامیداشت دهه فجر می توان به برگزاری دومین جشنواره خیریه عذا و هنرهای تجسمی و دستی  ویژه کارکنان،فرزندان،همسران مجتمع بندری خرمشهراشاره کرد که عواید حاصل صرف امور خیریه می شود.

همچنین جشنواره فرهنگی ورزشی اتحاد اقوام ایرانی در راستای افزایش شور و نشاط اجتماعی، تقویت وحدت و انسجام ملی و معرفی ظرفیت های گردشگری در سطح شهرستان و بندر خرمشهر برگزار می شود.

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۳۵۴
کلیدواژه ها: دهه فجر بندر خرمشهر 

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید