پنج شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
 
پیام تبریک مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر به مناسبت سالروز فتح خرمشهر
به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، نوراله اسعدی به مناسبت سوم خرداد‌ماه سالروز آزادسازی خرمشهر، پیام تبریک صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، نوراله اسعدی به مناسبت سوم خرداد‌ماه سالروز آزادسازی خرمشهر، پیام تبریک صادر کرد.
 
متن این پیام به شرح زیر است:
 
تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به‌عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است، در این میان، حماسه آزادی خرمشهر، به‌عنوان نقطه عطفی به شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرزوبوم، به منصه ظهور رسید.
 
سالگرد حماسه عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال‌های روشن دفاع مقدس و روزهای غریب اتکای مظلومانه‌ی آسمانی‌ترین انسان‌هایی است که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت‌های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش‌های مقدس این خاک پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح دادند و به سرافرازی ماندگار پیوند خوردند.
 
اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان به‌ویژه دلاور مردان هشت سال دفاع مقدس، ملت ایران به ویژه مردم شریف خرمشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه زعامت و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
 
بنده مفتخرم که همانند یک سرباز در خرمشهر مشغول خدمت هستم و امیدوارم با تلاش، کوشش، همت و پشتکار همکارانم در اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در مسیر خدمت به مردم شریف، عزیز، غیور و شهید‌پرور خرمشهر گام برداریم.
۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۳۸
کد خبر : ۵۴,۲۲۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید