پنج شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
 
برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت سوم خرداد در بندر خرمشهر
همزمان با فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر ویژه برنامه های گرامیداشت این ایام در بندر خرمشهر در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، این اداره کل در راستای بیان بخشی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبت به برگزاری ویژه برنامه هایی اقدام و برنامه ریزی کرده است که در زمینه های مختلف اجرا می شوند.

سوم خرداد، یادآور مقاومت مردم خرمشهر به عنوان حماسه ای فراموش نشدنی‌ست و نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس بود؛ و بندر خرمشهر نیز همانند سالهای گذشته برنامه های متعددی برای گرامیداشت این ایام برگزار می کند.

از جمله برنامه های عمده بندر خرمشهر میتوان به برپایی نمایشگاه عکس انقلاب اسلامی ،آذین بندی و فضای محیطی، پخش زنده ویژه برنامه سالروز آزاد سازی خرمشهر ازمحل بزرگترین پایانه مسافری خلیج فارس در بندر خرمشهر از شبکه تلویزیونی ایران کالا، جلسه روشنگری و بصیرت با حضور معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت ولی عصر خوزستان و بسیجیان ادارت و کارخانجات خرمشهر می توان اشاره کرد.

از دیگر برنامه های گرامیداشت سوم خرداد می توان به برگزاری رژه دریایی،موتوری و خودرویی بندر خرمشهر با همکاری هیات موتورسواری و اتومبیل رانی منطقه آزاد اروند،به صدا درآمدن بوق شناورها، غبار روبی مزار شهدا، تولید محتوا و تهیه کلیپ آزاد سازی خرمشهر ، افتتاح پروژه حمل،نصب و راه اندازی دو فروند پانتون فلزی در کارون در راستای توسعه زیرساختهای گردشگری و تفریحی را نام برد.

همچنین برگزاری مسابقات قایقرانی آب های آرام گرامیداشت سوم خرداد در دو رشته کایاک و تورینگ در راستای افزایش شور و نشاط اجتماعی، معرفی ظرفیت های گردشگری با محوریت این اداره کل در سطح شهرستان خرمشهر برگزار می شود. 

۳ خرداد ۱۴۰۰ ۲۳:۳۲
روابط عمومی |
کد خبر : ۵۴,۲۳۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید