چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
 
پیام تبریک مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
علی عسکری مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر امروز در پیامی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، علی عسکری امروز در پیامی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. 
 
متن این پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی، اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی، سازمانی و اجتماعی دنیای امروز است.
 
جایگاه روابط عمومی در سازمان‌‌ها نقش یک بازوی مشورتی دارد که این فرصت را به هر مجموعه می‌دهد تا خدمت و وظایف خود را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی نموده و از توان، ظرفیت و جایگاه رسانه‌ها برای آگاهی بخشی عمومی استفاده نماید.
 
یکی از جنبه‌های مهم و تأثیرگذار حوزه ارتباطات، مدیریت افکار و روابط عمومی است، بدیهی است که با تغییرات گسترده در حوزه ارتباطات، پیچیدگی‌های حوزه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی نیز افزون‌تر شده و امروزه دیگر مدیریت و اقناع افکار عمومی با الگوهای سنتی امکان‌پذیر نیست.
 
لذا با توجه به اینکه شاخص امید، اعتماد و رضایت‌مندی عمومی، ارتباط تنگاتنگی با حوزه روابط عمومی دارد، طراحی و اجرای الگوهای جدید ارتباطی با محوریت شفافیت، تعامل و پاسخ‌گویی، مشارکت‌جویی و روشنگری باید در دستور کار فعالان این حوزه قرار گیرد.
 
اینجانب فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی مدیران، کارکنان و همه دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی به ویژه در سازمان بنادر و بندر خرمشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می‌نمایم.

علی عسکری، مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر 

 
انتهای پیام/
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۹:۵۸
کد خبر : ۶۲,۸۷۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید